Bez paušálu, platíte pouze to, co provoláte. Více informací na naší infolince 736 702 702.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

TARIF


VOLÁNÍ NA MOBIL

VOLÁNÍ NA PEVNOU

VOLNÉ MINUTY

ZAŘÍZENÍ (pronájem)

VOIP MINI 

0 Kč

za měsíc

1,50 Kč

0,80 Kč

VOIP MINI

s převodníkem

50 Kč

za měsíc

1,50 Kč

0,80 Kč

VOIP MINI

s pevným VOIP Grandstream telefonem

55 Kč

za měsíc

1,50 Kč

0,80 Kč

VOIP MINI

s bezdrátovým Siemens Gigaset telefonem 

65 Kč

za měsíc

1,50 Kč

0,80 Kč

Co je volání VoIP?

VoIP (anglicky Voice over Internet Protocol) je doslova “volání přes internetový protokol”. Abyste mohli využívat VoIP, potřebujete mít internetové připojení (třeba od nás, ale není to podmínkou).

Co potřebuji pro VoIP?

Od nás dostanete telefonní číslo tzv. geografické (znáte je jako běžná čísla telefonních linek, začínající číslicemi 2 až 5). Dále potřebujete telefonní přístroj pro VoIP, který se liší od běžného telefonního přístroje konektorem pro internet.

Můžu si přenést číslo?

Ano, pokud si chcete zachovat své stávající číslo pevné linky, můžete si jej přenést k nám. Služba je zpoplatněná dle ceníku. Přenést lze veškerá tzv. geografická čísla začínající na číslice 2 až 5. Přidělení nového čísla je vždy zdarma.

Mohu použít svůj telefonní přístroj?

Váš telefonní přístroj musí umět IP telefonii (ve specifikaci hledejte možnost nastavit “SIP účet”), fyzicky do něj musí být možné zapojit ethernetový kabel (konektor RJ-45). Běžný telefonní přístroj je připojen “jen” dvoužílovým telefonním kabelem s konektorem RJ-11. Existuje i možnost před běžný telefonní přístroj zapojit “převodník” ve formě VoIP brány, ale častěji je jednodušší pořídit nový, plně funkční, VoIP telefon. Máte-li VoIP telefon od jiného poskytovatele, zašleme Vám jak jej nastavit pro naši síť.