Telekomunikační služby pro firmy

Nabízíme telekomunikační služby na míru živnostníkům, firmám a organizacím. Máme pro vás řešení začínající připojením k internetu až po správu lokální sítě a zajištění hlasových služeb.

Naše cíle

Cílem naší společnosti je nabízet telekomunikační služby s profesionálním přístupem a za rozumné ceny.

Naší snahou je nabídnou vyhovující produkty a zajistit tak zákazníkovi komplexní službu a servis za přijatelné cenové podmínky.

Firmám a ISP nabízíme:

Internet pro firmy a ISP
Internet dnes již patří k základním službám, bez které se obejde málokterá společnost. Jelikož se pro většinu z nás stává internet běžnou věcí, případný výpadek nás dokáže nepříjemně ochromit. Věříme, že je nutné věnovat kvalitě internetové přípojky neustálou péči a zakládat si od počátku na profesionálním přístupu.

Virtuální ústředna PBX

Virtuální ústředna PBX promění pevnou nebo mobilní linku v moderní komunikační nástroj, který vašemu týmu umožní nejen komunikaci se zákazníkem, ale i komunikaci v rámci týmu. A díky automatizaci budete mnohem efektivnější. Virtuální ústředna umožňuje nastavení vyzváněcích skupin, hlasový rozcestník IVR, časová pravidla a mnoho dalších služeb.

Sítě a kabeláž

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti výstavby telekomunikačních sítí.

Projektujeme a realizujeme komplexní instalace počítačových sítí pro velké vícepodlažní objekty i pro firmy, kanceláře a domácnosti. Pomůže vybudovat a nastavit stabilní a rychlou infrastrukturu připravenou na budoucnost.

Telekomunikační síť Pronet.free

Telekomunikační síť společnosti KV data, s.r.o. je provozována na vlastní infrastruktuře a sítích našich partnerů

Uzlové body sítě i významní zákazníci jsou nepřetržitě monitorovaní a informace o mimořádných stavech jsou 24 hodin denně automaticky předávány pracovníkům dohledového centra.

Zákazníkům je k dispozici ZÁKAZNICKÁ LINKA pro hlášení poruch a technických problémů. Každý zákazník standardně získává garanci vyřešení poruchy ještě týž den nebo do následujícího pracovního dne.

Kontaktujte nás, rádi vám zpracujeme nabídku služeb na míru. Zákaznická linka: 736 702 702.